2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette

  • 46 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer 2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartement ligt in de La Californie Pezou wijk, op 25-minuten loopafstand van het Musée de la Castre en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten. Dit appartement van 46 m² biedt een bubbelbad en een sauna en ligt op een paar stappen verwijderd van de Boulevard de la Croisette.

Deze accommodatie heeft een balkon en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. 2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartement is uitgerust met een badkamer met een haardroger. Daarnaast vindt u er een douche.

Geniet van uw verblijf op een terras.

Gasten die in dit appartement verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een keuken, evenals een eethoek buiten.

Het 1-badkamer appartement is gelegen op ongeveer 1 km van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes. Te voet bent u binnen 15 minuten in het centrum van Cannes. 2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartementen zijn in de buurt van de Notre Dame d'Esperance Kerk genesteld. De gasten kunnen ook een bus nemen van Miramar busstation, dat binnen 10 minuten lopen ervandaan ligt om de rest van Cannes te verkennen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near 2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette
Roof Top Luxe Cannes
Mobiele prijsaanbieding

Roof Top Luxe Cannes

15 m van de accommodatie
USD 369 USD 332
per nacht
Rez-De-Jardin A Cannes Centre - Luxe & Design
Mobiele prijsaanbieding

Rez-De-Jardin A Cannes Centre - Luxe & Design

9.7
Voortreffelijk 4 beoordelingen
50 m van de accommodatie
USD 635 USD 572
per nacht
Loft Centre Cannes, Croisette, Palais Festivals
Mobiele prijsaanbieding

Loft Centre Cannes, Croisette, Palais Festivals

74 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    28 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Verwarmd zwembad
    • Strandtoegang
    • Tuin
    • Sauna
    • Jacuzzi

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is 2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartement te vinden?
      2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartement is in de La Californie Pezou wijk gesitueerd, op 25-minuten loopafstand van het Musée de la Castre.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van 2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartement?
      Populaire plekken in de buurt van 2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartement zijn onder andere de Notre Dame d'Esperance Kerk, het Musée de la Castre, het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes.
    • Hoeveel kost het om bij 2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartement te verblijven?
      De huurprijs van 2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartement is €307.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Rouvi Kosher snack en L'éponyme d'Éric restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in 2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartement?
      Bij 2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker en een koelkast.
    • Hoe groot is 2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartement?
      2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette appartement heeft een totale oppervlakte van 46 m².
    • Is er een zwembad in het appartement?
      Ja, het appartement heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    28 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    2 Pieces Avec Terrasse Et Piscine Cannes Croisette

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten